CO2 laser

Od roku 2020 zpracováváme projekty nově také na CO2 laseru. Díky tomu máme možnost pokrýt také široké spektrum organických materiálů (dřevo, plast, kůže, sklo).

Zpracování plexiskla: Vyřezávání požadovaných tvarů s možností popisu.

Podpora modelářů: vyřezávání z překližky (Buk; topol, atd...), kartónu, papíru,

Dekorace do interierů, informační tabulky

Začátkem roku 2021 jsme připravili lehké zlepšení na čerpací stanici DT Oil v Nové Vsi u Českých Budějovic (směr na Trhové Sviny). Černý automat jsme oživili pěkným kelímkem kávy (dřevo) a jak obsluhovat zdejší automat na zrnkovou kávu vám ukáže další z našich počinů. Samozřejmě ke kávě patří též míchátko. To se nachází v námi vyrobené krabičce, V případě, že by se vám také podobné dílo hodilo, neváhejte se na nás obrátit. To samozřejmě platí pro jakýkoliv nápad.

Dekorační předměty

Nemáme E-Shop plný cetek, ale máme možnost a jsme schopni vám pomoct realizovat vaše nápady a myšlenky. To nejdůležitější je nápad a minimálně ho nakreslit (skica, náčrtek). My už si poradíme s tím převést ji do řeči stroje. Materiály: překližky, plexisklo, papír.

Upomínkové předměty

Sháníte drobnost ke svatbě? Pro novorezené nebo sportovní akce? Pro jiné příležitosti? Tak určitě neváhejte s dotazem...

Námi používaná technologie pro gravírování

CO2 laser

Zpracování organických materiálů dřevo, plexy, textil, papír atd. Jsem schopni navrhnout produkty kombinující gravírování a vyřezávání.

Rotační osa

Rotační osa nám umožnuje značit válcové předměty v rozsahu 360°.

Co si připravit k projektu

Vaše téma ve vektorové grafice formátu DXF; SVG. Tyto formáty umožňují preciznější provedení operace gravírování. Hlavním přínosem je, že neztrácí kvalitu během zvětšování a zmenšování.

Projekty ve formě obrázků JPEG; BMP jsou též možné, jen je potřeba počítat s možnou ztrátou kvality obrázku během formátování na rozměry předmětu, na který má být vypáleno.

Nutno počítat s popisovou plochou 900 x 600 mm. V případě většího objektu bude nutno opakovat zaměření, což muže být komplikaci v návaznosti na rozpracované gravuře.