Vláknový laser

Naše firma se zabývá technologií laserového gravírování na vysoké úrovni. Zpracováváme projekty vláknovým. Díky tomu máme možnost pokrýt široké spektrum kovových materiálů.

S technologií vláknového lasreu jsme chopni pomoct v různých oborech pracující s kovem

Plastařský průmysl: obnova datumovek, doplnění chybějícího textu do formy nebo jen potřeba označit novou formu štítkem.

Potřeby pro měření: značení držadel kalibrů, přípravků.

Obecně: označení nářadí, doplnění štítků, značení malých sérií a prototypových výrobků.


Neplaťte drahou dopravu těžkých forem

Naší předností je to, že můžeme dorazit přímo k Vám a provést značení na rozměrných a těžkých předmětech.

Aktuálně spolupracujeme s firmou KUNSTSTOFF-FRÖHLICH Czech Plast s.r.o., kde jsme již provedli aplikaci gravírování do formy. Stránky firmy můžete navštívit kliknutím na logo.

Propagační materiály

Rádi Vám pomůžeme vytvořit i reklamní materiály pro Vaši firmu nebo dárek pro přátelé. Podpořte své podnikání unikátním kouskem. Přijďte s návrhem a společně ho zkusíme přivést na svět.

Gravírovat umíme též rotačně viz video na úvodní straně gravírování.

Námi používaná technologie pro gravírování


Vláknový laser

Značení kovových předmětů, některých plastů a  v některých případech i nestandardních materiálů. Obecně zpracování všech anorganických materiálů.

Rotační osa

Rotační osa nám umožnuje značit válcové předměty v rozsahu 360°.

Co si připravit k projektu

Vaše téma ve vektorové grafice formátu SVG. Tento formát nám umožňuje preciznější provedení operace gravírování. Hlavním přínosem je, že neztrácí kvalitu během zvětšování a zmenšování.

Projekty ve formě obrázků JPEG; BMP jsou též možné, jen je potřeba počítat s možnou ztrátou kvality obrázku během formátování na rozměry předmětu, na který má být vypáleno.

Nutno počítat s popisovou plochou 100 x 100 mm. V případě většího objektu bude nutno opakovat zaměření, což muže být komplikaci v návaznosti na rozpracované gravuře.