Propagační materiály

Rádi Vám pomůžeme vytvořit i reklamní materiály pro Vaši firmu nebo dárek pro přátelé. Podpořte své podnikání unikátním kouskem. Přijďte s návrhem a společně ho zkusíme přivést na svět.

Gravírovat umíme též rotačně viz video na úvodní straně gravírování.

Značení sérií a prototypů

Nabízíme značení prototypů, malých sérií, a to vše v krátkém čase. Dle materiálu gravírovaného produktu lze provést značení úběrem materiálu (většina kovů), nebo popuštěním na teplotu, čímž se dosáhne popisu s minimálním úběrem materiálu.

Dekorační předměty

Nemáme E-Shop plný cetek, ale máme možnost a jsme schopni vám pomoct realizovat vaše nápady a myšlenky. To nejdůležitější je nápad a minimálně ho nakreslit (skica, náčrtek). My už si poradíme s tím převést ji do řeči stroje. Materiály: překližky, plexisklo, papír.

Výroba pečetítek dle Vašeho přání a návrhu

Jsme schopni pro Vás vyrobit pečetítka dle Vašeho návrhu na Vámi dodaný materiál nebo materiál můžeme navrhnout.

Pro představu: pečetítko na fotce má průměr 15 mm, velikost písmenek je 1,6 mm. Přes miniaturní rozměry jsou stále zachovány vysoké detaily.

Označení zvonků

Originální označení zvonků u rodinných domů je v dnešní době běžnou věcí. Technika laserového gravírování však umožňuje realizovat mnohem kreativnější návrhy.

Tiskové štočky

Potřebujete obnovit razítko? Proběhla změna Vašich firemních údajů? Není problém, vyrobíme novou raznici přesně dle Vašich potřeb.

Chcete si udělat unikátní štítek nebo medailonek

Truhlice záhad pro děti s jejich portrétem na kovovém štítku? Přívěšek na klíče? Visačka nebo štítek na dveře? Luxusní psí známky? Fantazii pro zobrazení na kovu se meze nekladou. Stačí se na nás obrátit.

Customizovaná tlačítka

Potřebujete udělat speciální tlačítko. Rádi Vám pomůžeme. Popisovat tlačítko není zcela jednoduché. Je potřeba mít správnou kombinaci plastů (Standardní černá tlačítka pro automobily většinou toto splňují. Poté už stačí jen potřebné logo.

Ovládaní přívěry výfuku
Ovládaní přívěry výfuku

Gravírování do kamene

V našem portfoliu je i možnost gravírovat do kamene. Je možné gravírovat nápisy a jednodušší tvary. Gravury dosahují vysokých přesností. Lze si tak třeba udělat památku na dovolenou nebo uchovat vzpomínku na svého mazlíčka.

Dá se říct, že veškeré kameny lze popsat. Jen pozor, kámen může zareagovat různě.

Památeční předměty

Plánujete veselku? Budete mít výročí? Nebo Vás čeká životní milník, který je potřeba zaznamenat? Konec konců i výlet na vodu v super partě může být ozvláštněn. Nechte si udělat památeční předmět, originální klíčenku, placatku nebo příbor.

Plošné obvody

Zapomeňte na kyseliny, nebo dlouhé vyškrabávání cesty do plošného obvodu. Dodejte nám schéma v grafickém formátu křivek dxf; dwg a mi Vám ho do destičky vypálíme. Uplatnění lze najít jak pro modeláře, kutili, ale i pro firmy, které potřebují vyrobit náhradní spoj.

DMC, QR a čárové kódy

Někdy je potřeba produkty označovat kódy pro jejich rychlou strojní identifikaci, kdy jen načtete kód a systém hned přiřadí identifikační údaje.

Máte nápad na aplikaci?